Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ph5.5 Creative Commons License 2013-02-01 16:22:13 8500

A családban van 2 facebook elérés is... így látom mit művelnek photographyyy alatt egyesek. (meg kettesek is) A google earth meg azt írta anno hogy megválogatják az elfogadott  képeket. Persze. Ha látszik rajta valami akkor már jöhet :-)  A kedvencem, hogy néha 10km-t is téved a feltöltő a helyet illetőne. Eleinte azt hittem az oroszok akarnak megint dezinformálni... de nem, simán csak béna a fotós :-)

Előzmény:
seeman Creative Commons License 2013-01-31 20:29:19 8498

Mivel nem faszbúkolok, csak a Google Earth képeire tudok hagyatkozni. Annyi elba.zott, rossz minőségű fotó szerintem még a facebook-on sincs. De ha rákattintasz, akkor megjelenik a fotó szerzőjnek a neve. 

Ez itten a lényeg. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!