Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
MC Pite Creative Commons License 2013-01-31 20:19:05 177

És itt a feldolgozott:

 

Előzmény:
MC Pite Creative Commons License 2013-01-29 11:17:19 176

Üdv!

 

Kb másfél méterről készült van egy kis vágás rajta.

-1/3 -2/3al jobb lenne? (most hétvégén készült szimmetrikus is 2 fa között :) )

-Csináltam a bal felső világos rész sötétítésére vignettálást, de akkor kicsit sötét lett vele a kép.

 

 

- A jobb elkülönítés érvényesült az új képen - csak még nem volt időm rendesen foglalkozni vele, a hatos és hetes a két új, nyers kép:

https://picasaweb.google.com/116279021830350379135/20130120CsillaKapucnis#

 

 

 Tetszik a fa mögül kilesés, tetszik ahogy keretezi a kilesősnél a fa, de valami még nem az igazi...

Köszi!

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!