Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
czy Creative Commons License 2013-01-31 19:54:15 8497

Nem kell nekik megmutatni :-)

Előzmény:
ph5.5 Creative Commons License 2013-01-31 19:13:08 8496

Az "amatőr" saját örömére a "profi" mások kérésére fotóz. Az amatőr örül a jó képnek... és ezt az örömöt rontják el páran a nagy arcukkal.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!