Keresés

Részletes keresés

kishármas Creative Commons License 2013-02-11 16:05:08 11363

Szia Jani!!!Este nézem az üzenetedet a faszbukon. Nem haragudj, de teljesen kiment a fejemből!Este írok!!!!!!

A hozzászólás:
bexzy Creative Commons License 2013-01-31 18:55:43 11357

Sziasztok!
Én is eltávolodtam, jól lehet mindenki.
Nem dolgozok, aztán elfoglalom magam minden hülyeséggel, így a fórumot el is felejtettem.
Hétvégén a tarka brahma kakast le kell vágni, nagyon elgyengült a lába, alig bír megállni rajta, jóformán a körmein totyog.
A fészre meg tényleg mindenki felköltözött. :D
Apropó! Ha valakit érdekel 4 fogoly-kék fogoly brahma jérce és egy columbian kakas, akkor megtudjuk beszélni a dolgokat. :D 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!