|
|
|
|
 |
kishármas
2013-02-11 16:05:08
|
11363
|
Szia Jani!!!Este nézem az üzenetedet a faszbukon. Nem haragudj, de teljesen kiment a fejemből!Este írok!!!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
bexzy
2013-01-31 18:55:43
|
11357
|
Sziasztok! Én is eltávolodtam, jól lehet mindenki. Nem dolgozok, aztán elfoglalom magam minden hülyeséggel, így a fórumot el is felejtettem. Hétvégén a tarka brahma kakast le kell vágni, nagyon elgyengült a lába, alig bír megállni rajta, jóformán a körmein totyog. A fészre meg tényleg mindenki felköltözött. :D Apropó! Ha valakit érdekel 4 fogoly-kék fogoly brahma jérce és egy columbian kakas, akkor megtudjuk beszélni a dolgokat. :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|