|
|
|
|
 |
Briana Moore
2013-01-31 16:51:02
|
11356
|
| :DD viszont lesz sok husi tojás helyett,meg Anyudnak jó sok dolga.. :)) |
|
A hozzászólás:
 |
G.Zoli
2013-01-31 16:27:48
|
11355
|
Anyum panaszkodik hogy alig tojnak a tyúkok. Van neki vagy 22. Ma kicsit elkezdtem nézegetni őket és reggel még 4 kakast levágtunk. Az előbb is nézegettem hogy vajon mennyi kakas lehet még. Kicsit átrendeződtek a dolgok és 8 db-ot láttam még tutira. Na mondom azért nem tojnak a tyúkok Mert kakasok :) |
|
Előzmény:
 |
Briana Moore
2013-01-31 13:16:12
|
11354
|
| Tán enni kellett volna nekik adni.. :D azért sajnálom,marha bosszantó tud lenni,ha balesetben megy el.. Én nemrég a nagy nyulamat buktam be,Peti nyitva felejtette a nagykaput,és szépen kiugrált.:( (nem a Peti,hanem a nyúl) plakátoztam is,de szerintem már megfőzték. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|