Keresés

Részletes keresés

Briana Moore Creative Commons License 2013-01-31 16:51:02 11356
:DD viszont lesz sok husi tojás helyett,meg Anyudnak jó sok dolga.. :))
A hozzászólás:
G.Zoli Creative Commons License 2013-01-31 16:27:48 11355

Anyum panaszkodik hogy alig tojnak a tyúkok. Van neki vagy 22. Ma kicsit elkezdtem nézegetni őket és reggel még 4 kakast levágtunk. Az előbb is nézegettem hogy vajon mennyi kakas lehet még. Kicsit átrendeződtek a dolgok és 8 db-ot láttam még tutira. Na mondom azért nem tojnak a tyúkok Mert kakasok :)

Előzmény:
Briana Moore Creative Commons License 2013-01-31 13:16:12 11354
Tán enni kellett volna nekik adni.. :D azért sajnálom,marha bosszantó tud lenni,ha balesetben megy el.. Én nemrég a nagy nyulamat buktam be,Peti nyitva felejtette a nagykaput,és szépen kiugrált.:( (nem a Peti,hanem a nyúl) plakátoztam is,de szerintem már megfőzték.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!