Keresés

Részletes keresés

ancus75 Creative Commons License 2013-02-07 14:45:44 19452

Szia csajszi!

 

Köszönöm kérdésed,jól van.A mirigy kinyomásával megoldódott a gond.Szegényt telenyomtuk hashajtóval....bele sem gondolok.Biztosan nagyon fájt szegénynek:-(Most adom neki megint a Béres cseppet.Olyan,mintha kicserélték volna.

Faltól falig pattog,berreg és mint egy őrült futkos:-))

A hozzászólás:
oroshazicsaj Creative Commons License 2013-01-31 14:11:47 19451

SZia Ancus!

Hogy van Luxi???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!