|
|
|
|
 |
G.Zoli
2013-01-31 16:27:48
|
11355
|
Anyum panaszkodik hogy alig tojnak a tyúkok. Van neki vagy 22. Ma kicsit elkezdtem nézegetni őket és reggel még 4 kakast levágtunk. Az előbb is nézegettem hogy vajon mennyi kakas lehet még. Kicsit átrendeződtek a dolgok és 8 db-ot láttam még tutira. Na mondom azért nem tojnak a tyúkok Mert kakasok :) |
|
A hozzászólás:
 |
Briana Moore
2013-01-31 13:16:12
|
11354
|
| Tán enni kellett volna nekik adni.. :D azért sajnálom,marha bosszantó tud lenni,ha balesetben megy el.. Én nemrég a nagy nyulamat buktam be,Peti nyitva felejtette a nagykaput,és szépen kiugrált.:( (nem a Peti,hanem a nyúl) plakátoztam is,de szerintem már megfőzték. |
|
Előzmény:
 |
G.Zoli
2013-01-31 10:12:29
|
11352
|
Ja ma rerggelre a legszebb shamo tojóm (saját) is sikeresen felakasztottta magát a léckerítésre. Kicsit szikkad a talaj és cserélem le drót kerítésre az egészet! Na de akkor már anyum levágott mellé pár kakast a brahmakból, na azt a külömbséget kellene látnotok amit hús téren mutatnak. A shamo gyönyörű sárga bőrű, a brahma meg egy fehér szottyadt testű xar! Még megenni sincs nagy gusztusom. A melle mint a V betű. Megy is mind a levesbe. Egy két tojó még maradt belőle hogy tojjanak de aztán nyissz nekik is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|