|
|
|
|
 |
kishármas
2013-02-11 16:11:38
|
11364
|
Nálad elég sűrűn akasztgatják magukat a tyúkok..................A brahma enni meg tényleg szar. Vágtunk mi is párat, de a maláj sokkal kiadósabb és szerintem finomabb is. |
|
 |
Briana Moore
2013-01-31 13:16:12
|
11354
|
| Tán enni kellett volna nekik adni.. :D azért sajnálom,marha bosszantó tud lenni,ha balesetben megy el.. Én nemrég a nagy nyulamat buktam be,Peti nyitva felejtette a nagykaput,és szépen kiugrált.:( (nem a Peti,hanem a nyúl) plakátoztam is,de szerintem már megfőzték. |
|
A hozzászólás:
 |
G.Zoli
2013-01-31 10:12:29
|
11352
|
Ja ma rerggelre a legszebb shamo tojóm (saját) is sikeresen felakasztottta magát a léckerítésre. Kicsit szikkad a talaj és cserélem le drót kerítésre az egészet! Na de akkor már anyum levágott mellé pár kakast a brahmakból, na azt a külömbséget kellene látnotok amit hús téren mutatnak. A shamo gyönyörű sárga bőrű, a brahma meg egy fehér szottyadt testű xar! Még megenni sincs nagy gusztusom. A melle mint a V betű. Megy is mind a levesbe. Egy két tojó még maradt belőle hogy tojjanak de aztán nyissz nekik is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|