Keresés

Részletes keresés

Vkoza Creative Commons License 2013-01-31 11:48:49 11353

köszi megkaptam,de kép nincs roluk sehol a hirdetésekben,de majd felhivom és kérek fotót,hogy lássam

A hozzászólás:
G.Zoli Creative Commons License 2013-01-31 09:57:49 11349

Szia

 

Küldtem neked mailt az indexen megadott mailedre. Nem tudom él e még. Lehet találtam neked koszovói hossszankukorékolót!

Előzmény:
Vkoza Creative Commons License 2013-01-30 21:12:03 11347

hát én meg ott nem vagyok:-),itt rohadok bécsben,

egyébként meghalt megint egy rókakoma,tegnap éjjel 11kor hivott az egyik barátom,hogy sikerült kilöni de van még kettö,ugyhogy én is lesben állok,ha otthon vagyok,

csá!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!