|
|
|
|
 |
Vkoza
2013-01-31 11:48:49
|
11353
|
köszi megkaptam,de kép nincs roluk sehol a hirdetésekben,de majd felhivom és kérek fotót,hogy lássam |
|
A hozzászólás:
 |
G.Zoli
2013-01-31 09:57:49
|
11349
|
Szia
Küldtem neked mailt az indexen megadott mailedre. Nem tudom él e még. Lehet találtam neked koszovói hossszankukorékolót! |
|
Előzmény:
 |
Vkoza
2013-01-30 21:12:03
|
11347
|
hát én meg ott nem vagyok:-),itt rohadok bécsben,
egyébként meghalt megint egy rókakoma,tegnap éjjel 11kor hivott az egyik barátom,hogy sikerült kilöni de van még kettö,ugyhogy én is lesben állok,ha otthon vagyok,
csá! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|