|
|
|
|
 |
kishármas
2013-02-11 16:14:46
|
11366
|
Felviszem a dögöket Druszám!!!!Megyek ahhoz az érdi lókötőhöz is előtte beugrok hozzád. A héten már nem ,de a jövő héten megyek. Remélem addig nem döglenek éhen. |
|
 |
Briana Moore
2013-01-31 09:29:11
|
11348
|
| Megbeszéltük a Zolival,h csinálunk Neked egy profilt,kapsz hozzá kódot,meg egy meghívást a csoportunkba,csak gyere! Ha akarod,lehetsz karancslapulytői lakos,és 18 éves szőke nő.. :DD |
|
 |
Vkoza
2013-01-30 21:12:03
|
11347
|
hát én meg ott nem vagyok:-),itt rohadok bécsben,
egyébként meghalt megint egy rókakoma,tegnap éjjel 11kor hivott az egyik barátom,hogy sikerült kilöni de van még kettö,ugyhogy én is lesben állok,ha otthon vagyok,
csá! |
|
A hozzászólás:
 |
Gyálimanus
2013-01-30 21:04:18
|
11346
|
Szeva Zoli!
Meghalt ez a fórum, pályázok én is át máshová, egyébként a fészen vannak, csá. |
|
Előzmény:
 |
Vkoza
2013-01-30 20:55:30
|
11345
|
hol vagytok!?
Mindenki tolvajol,meg gyüjtöget?csak nekem kell meloznom! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|