Keresés

Részletes keresés

kishármas Creative Commons License 2013-02-11 16:14:46 11366

Felviszem a dögöket Druszám!!!!Megyek ahhoz az érdi lókötőhöz is előtte beugrok hozzád. A héten már nem ,de a jövő héten megyek. Remélem addig nem döglenek éhen.

Briana Moore Creative Commons License 2013-01-31 09:29:11 11348
Megbeszéltük a Zolival,h csinálunk Neked egy profilt,kapsz hozzá kódot,meg egy meghívást a csoportunkba,csak gyere! Ha akarod,lehetsz karancslapulytői lakos,és 18 éves szőke nő.. :DD
Vkoza Creative Commons License 2013-01-30 21:12:03 11347

hát én meg ott nem vagyok:-),itt rohadok bécsben,

egyébként meghalt megint egy rókakoma,tegnap éjjel 11kor hivott az egyik barátom,hogy sikerült kilöni de van még kettö,ugyhogy én is lesben állok,ha otthon vagyok,

csá!

A hozzászólás:
Gyálimanus Creative Commons License 2013-01-30 21:04:18 11346

Szeva Zoli!

Meghalt ez a fórum, pályázok én is át máshová, egyébként a fészen vannak, csá.

Előzmény:
Vkoza Creative Commons License 2013-01-30 20:55:30 11345

hol vagytok!?

Mindenki tolvajol,meg gyüjtöget?csak nekem kell meloznom!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!