|
|
|
|
 |
kishármas
2013-02-11 16:17:26
|
11367
|
Hagyjad már!!! Hozzánk meg pénteken egy részeg cigány luvnya betört!!!Sajnos nem sikerült semmit elvinni a füleseken és a szétszaggatott kabátján kívül. Fel akart a kurva jelenteni testi fenyítésért. Azért a pár fülesért............. |
|
 |
Gyálimanus
2013-01-30 21:04:18
|
11346
|
Szeva Zoli!
Meghalt ez a fórum, pályázok én is át máshová, egyébként a fészen vannak, csá. |
|
A hozzászólás:
 |
Vkoza
2013-01-30 20:55:30
|
11345
|
hol vagytok!?
Mindenki tolvajol,meg gyüjtöget?csak nekem kell meloznom! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|