Keresés

Részletes keresés

dare2wear Creative Commons License 2013-02-01 19:24:01 33345

az első macskám zabálta a vizipálmát, ilyet:

a pálma belehalt, a macska nem.

Lolamoon Creative Commons License 2013-01-30 17:00:11 33341

A japán vizipálma mérgező.

A fűszerű vizipálma (Cyperus alternifolius) nem mérgező és a macskák előszeretettel fogyasztják, ha nem vigyázunk rá.

A hozzászólás:
teeeeeeeeeeeeeee Creative Commons License 2013-01-30 13:00:41 33340

Sziasztok

 

Bocsi, a kérdésért, de nem tudom mit csináljak és tinektek biztos van tapasztalatotok.

Van egy ivartalaniott 2 éves fiu  thay sziámim .

Ezidáig nem vettém észre soha hogy eszi a vizipálmámat, most viszont csütőrtőkőn igen.

Utánna olvastan és van ahol azt irják mindene mérgező van olyan is aki ajálja a cicáknak.

Most ez hogy van tapasztalatotok?

Nem szeretném ha a cicánknak baja esne tőlle.

Mig jo idő volt kijárt a kertbe füvet enni.

És az a baj péntek ota nem eszik,nem iszik, tegnap voltunk állatorvosnál vérvétel meg minden,de nem tudja mi a baja, mérgezés nincs,azt mondja talán rosszat evett,vagy virus.

most jutott eszembe a vizipálma létezik ettől lenne rosszul?

 

Kőszőnőm tapasztalataitokat, vagy tanácsaitokat.

Üdv. Terézia

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!