Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
czy Creative Commons License 2013-01-30 07:11:28 8492

Ez viszont nem fotós probléma. Nagyon sokan hisznek magukról jóval többet, mint kellene. Szinte mindenki, kell az önbecsüléshez. Ha egyszer személyesen találkozunk, elmesélek egy aranyos történetet ami sok mindent (meg)érthetővé tesz.

Előzmény:
ph5.5 Creative Commons License 2013-01-29 20:33:37 8491
A gond nem azzal van hogy uj vagy regi. Azzal hogy paran 1/2 ev fotozas utan azt hiszik ok Cappa. Vagy kiicsit jobbak is. Mert capa photography nem volt anno a facebookon.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!