|
|
|
|
 |
dare2wear
2013-02-01 17:35:32
|
33344
|
csak Coni eszi meg a sült csirkemellett, nem tudom, hogy Umának az elkészítés módjával van-e gondja. amúgy is elég fura, a száraztáp a kedvenc kajája. |
|
 |
balabmw
2013-01-31 21:17:08
|
33343
|
A mi Nyafink nagy ívben kikerüli,mintha méreg lenne. Zöldség,joghurt,műzli,corn flakes jöhet minden mennyiségben. :) |
|
A hozzászólás:
 |
Nyafkamacska
2013-01-29 22:06:30
|
33339
|
Mindegy, csak sok legyen. |
|
Előzmény:
 |
dare2wear
2013-01-29 18:03:08
|
33338
|
a csirkemellet milyen formában érdemes adni nekik? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|