|
|
|
|
 |
rednifegnar
2013-01-29 12:39:07
|
4357
|
Mondanám hogy adapterezd fel az enyim, bár a 62 a 72-esen már lehet hogy takar (ki kéne próbálni, nyilván frontlencse átmérő és látószög függő). Én is azért vettem a B+W-ből 58-ast mert a nagyobbak aránytalanul drágák, így meg step-up ring-el tudtam használni a 62-n.
|
|
A hozzászólás:
 |
DimensionSeven
2013-01-28 23:56:24
|
4356
|
KERESEK jóárasítva:
- Hoya R72 infravörös filtert 77mm-es méretben
- 105 mm-es slim polárszűrőt (pl. B+W, Lee, Heliopan)
- Cokin Z-pro lapszűrőket, különösen: Cokin Z122, Z124, Z197, Z121L, illetve Lee lapszűrőket.
Az ajánlatokat a d-7 kukac freemail.hu címre várom!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|