|
|
|
|
 |
Gyálimanus
2013-01-27 18:41:09
|
11343
|
Még hagyom magam gyözködni vagy két napig, utána viheted! |
|
A hozzászólás:
 |
Falco Elnök
2013-01-27 17:29:38
|
11342
|
Ne már! A fehéret ugy is nehéz eladni!!! Majd adok Neked nimfát??!!!
|
|
Előzmény:
 |
Gyálimanus
2013-01-27 16:57:49
|
11338
|
Részvétem Elnök Úr!
Ezek lesznek a jövö reménységei, ettöl lévö fiatalokat rakom majd össze az enyémekkel és akarok egy 100-as csapatot min. az idén! Majdnem standardok. Most költöttek volna elöször, tojásról vették le öket, 2-3 tojás volt már odunként.
csá. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|