Keresés

Részletes keresés

Gyálimanus Creative Commons License 2013-01-27 18:41:09 11343

Még hagyom magam gyözködni vagy két napig, utána viheted!

A hozzászólás:
Falco Elnök Creative Commons License 2013-01-27 17:29:38 11342

Ne már! A fehéret ugy is nehéz eladni!!! Majd adok Neked nimfát??!!!

 

Előzmény:
Gyálimanus Creative Commons License 2013-01-27 16:57:49 11338

Részvétem Elnök Úr!

Ezek lesznek a jövö reménységei, ettöl lévö fiatalokat rakom majd össze az enyémekkel és akarok egy 100-as csapatot min. az idén! Majdnem standardok. Most költöttek volna elöször, tojásról vették le öket, 2-3 tojás volt már odunként.

csá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!