Keresés

Részletes keresés

Gyálimanus Creative Commons License 2013-01-27 17:15:12 11341

Nimfákból megmaradt a 6 legjobban költö pár, az Ö fiaival és még szerzek hozzájuk olyanokat ami 5-6-os fészekaljból valók föltuningolok egy csapatot kb. 50 db-ra és jövöre hajrá, baromfikat visszaszoritom, sokkal több a gond velük mint a madarakkal.

Malactéma megoldva!

csá.

A hozzászólás:
G.Zoli Creative Commons License 2013-01-27 17:04:52 11340

100-as csapat? Huh belehúzol rendesen. És nimfákból mennyit akarsz? Csak tudd elpasszolni a sok malacot. Bár amíg kicsi addig talán átveszik a kisállatkereskedések is.

Előzmény:
Gyálimanus Creative Commons License 2013-01-27 16:57:49 11338

Részvétem Elnök Úr!

Ezek lesznek a jövö reménységei, ettöl lévö fiatalokat rakom majd össze az enyémekkel és akarok egy 100-as csapatot min. az idén! Majdnem standardok. Most költöttek volna elöször, tojásról vették le öket, 2-3 tojás volt már odunként.

csá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!