Keresés

Részletes keresés

Falco Elnök Creative Commons License 2013-01-27 17:29:38 11342

Ne már! A fehéret ugy is nehéz eladni!!! Majd adok Neked nimfát??!!!

 

G.Zoli Creative Commons License 2013-01-27 17:04:52 11340

100-as csapat? Huh belehúzol rendesen. És nimfákból mennyit akarsz? Csak tudd elpasszolni a sok malacot. Bár amíg kicsi addig talán átveszik a kisállatkereskedések is.

A hozzászólás:
Gyálimanus Creative Commons License 2013-01-27 16:57:49 11338

Részvétem Elnök Úr!

Ezek lesznek a jövö reménységei, ettöl lévö fiatalokat rakom majd össze az enyémekkel és akarok egy 100-as csapatot min. az idén! Majdnem standardok. Most költöttek volna elöször, tojásról vették le öket, 2-3 tojás volt már odunként.

csá.

Előzmény:
Falco Elnök Creative Commons License 2013-01-27 16:18:41 11334

A fehér him stipi-stop!!! Egy világossabb tojoval hozom is, ha megyek át!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!