|
|
|
|
 |
Falco Elnök
2013-01-27 17:29:38
|
11342
|
Ne már! A fehéret ugy is nehéz eladni!!! Majd adok Neked nimfát??!!!
|
|
 |
G.Zoli
2013-01-27 17:04:52
|
11340
|
100-as csapat? Huh belehúzol rendesen. És nimfákból mennyit akarsz? Csak tudd elpasszolni a sok malacot. Bár amíg kicsi addig talán átveszik a kisállatkereskedések is. |
|
A hozzászólás:
 |
Gyálimanus
2013-01-27 16:57:49
|
11338
|
Részvétem Elnök Úr!
Ezek lesznek a jövö reménységei, ettöl lévö fiatalokat rakom majd össze az enyémekkel és akarok egy 100-as csapatot min. az idén! Majdnem standardok. Most költöttek volna elöször, tojásról vették le öket, 2-3 tojás volt már odunként.
csá. |
|
Előzmény:
 |
Falco Elnök
2013-01-27 16:18:41
|
11334
|
A fehér him stipi-stop!!! Egy világossabb tojoval hozom is, ha megyek át!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|