Keresés

Részletes keresés

Gyálimanus Creative Commons License 2013-01-27 16:59:26 11339

Nincs malacka buzerálás, mert nincs itt az unokám!

Majd szerdán jön, nagyon vagányak a kismalacok, egyébként amit adtál lányt, mintha kezdene nöni a hasa, lehet lessz majd annak is!

Irtam mailt!

csá.

A hozzászólás:
G.Zoli Creative Commons License 2013-01-27 16:25:12 11335

Nagyon aranyosak :) Unokád nyuzza őket? :)

Előzmény:
Gyálimanus Creative Commons License 2013-01-27 12:13:50 11333

Na, itt vannak!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!