Keresés

Részletes keresés

Gyálimanus Creative Commons License 2013-01-27 16:57:49 11338

Részvétem Elnök Úr!

Ezek lesznek a jövö reménységei, ettöl lévö fiatalokat rakom majd össze az enyémekkel és akarok egy 100-as csapatot min. az idén! Majdnem standardok. Most költöttek volna elöször, tojásról vették le öket, 2-3 tojás volt már odunként.

csá.

G.Zoli Creative Commons License 2013-01-27 16:26:46 11336

Huli tenyészetet akarsz, nem elég még? :D Kanárikkal mizu, űl már a fészken?

A hozzászólás:
Falco Elnök Creative Commons License 2013-01-27 16:18:41 11334

A fehér him stipi-stop!!! Egy világossabb tojoval hozom is, ha megyek át!!!

Előzmény:
Gyálimanus Creative Commons License 2013-01-27 11:24:58 11332

Szeva Zoli!

Itt a malacmama, nagyon jól gondozza a kicsiket, vannak új hulik, hoztam 6 párat, brutál szépek, sárga és fehér him is van benne!

csá. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!