|
|
|
|
 |
Gyálimanus
2013-01-27 16:57:49
|
11338
|
Részvétem Elnök Úr!
Ezek lesznek a jövö reménységei, ettöl lévö fiatalokat rakom majd össze az enyémekkel és akarok egy 100-as csapatot min. az idén! Majdnem standardok. Most költöttek volna elöször, tojásról vették le öket, 2-3 tojás volt már odunként.
csá. |
|
 |
G.Zoli
2013-01-27 16:26:46
|
11336
|
Huli tenyészetet akarsz, nem elég még? :D Kanárikkal mizu, űl már a fészken? |
|
A hozzászólás:
 |
Falco Elnök
2013-01-27 16:18:41
|
11334
|
A fehér him stipi-stop!!! Egy világossabb tojoval hozom is, ha megyek át!!! |
|
Előzmény:
 |
Gyálimanus
2013-01-27 11:24:58
|
11332
|
Szeva Zoli!
Itt a malacmama, nagyon jól gondozza a kicsiket, vannak új hulik, hoztam 6 párat, brutál szépek, sárga és fehér him is van benne!
csá.  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|