Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nettomazsola Creative Commons License 2013-01-26 15:46:31 1074

Berry kepeit megcsodaltam a masikban. gyönyörü, mint mindig!

 

ezt a kutymot en is irigylem nagyon, arany elete van, hal istennek par hetig reszem volt benne. van egy kutyabeach ahova rengeteg mindenfele kutya jar le, de persze a labradorok verhetetlenek uszasban, hullamozasban. neha nem mertem nezni ahogy a meteres hullamok atcsaptak rajtuk, de ezek et elvezik.

Előzmény:
secperc Creative Commons License 2013-01-26 11:43:23 1073

Nagyon baba napirend:-)))

A természetes kajának én is hive vagyok, mint tudod te is, de nálunk még hányzik az óceán:-))))))))))))

 

Puszillak Mazsikám:-)))

 

Berry most volt 5 éves:-)))

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!