Keresés

Részletes keresés

l_gyuri Creative Commons License 2013-01-28 12:38:36 14243

Szia!

 

Amit találtál, az a  JPEG generáló automata élesség paraméterét állítja.

 

A hozzászólás:
Bornfreee Creative Commons License 2013-01-26 13:38:08 14223

Sziasztok!

Lenne egy buta? kérdesem.  Olyan sorozat nincs a gépen (k20d), hogy fokusz sorozat?  Tehát hogy elé és mogé fokuszáljon?  Csak élesség sorozatot találtam, de az nem az?  (Akkor az egyébként mi?)

Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!