Keresés

Részletes keresés

vaki Creative Commons License 2013-01-26 14:35:18 14225

Egyértelműen igen. A Tamron nálam borzasztó volt CA-ban, a fókuszálás gyorsasággal mondjuk semmi bajom nem volt, inkább az élességgel időnként. Én más alternatívát választottam, de ha szeretnél jobbat relatíve olcsón, akkor az 55-300 jó választás.

astreno Creative Commons License 2013-01-26 14:07:23 14224
Szia, annó én is gondolkoztam a Tamronon, de meggyőztek, hogy a Pentaxnak kategóriájában nincs párja. Tamronra azt mondják, hogy nagy a kromatikus averrációja, de én nem ismerem. Amit viszont tudok, hogy az af sokkal gyorsabb a Pentaxon. Én a képélességel is meg vagyok elégedve, még 300 mm-en is. Az, hogy megéri-e, azt meg neked kell eldönteni. Az á enyhén alkuképes. Az obi Dunaegyházán van, de február 4-én megyek Pestre. Ha gondolod elviheten, ha arra jársz kipróbálhatod.
A hozzászólás:
RuleZ81 Creative Commons License 2013-01-26 10:35:31 14222

Szia,

 

Helyileg hol van az objektív? Tamron 70-300-al volt már dolgod?
Megérheti azt erre lecserélni?

KÖszi,
Üdv,
Péter

Előzmény:
astreno Creative Commons License 2013-01-25 19:56:04 14221

Sziasztok!

 

Továbbra is eladó egy Pentax 55-300 da l objektív szép állapotban, minden tartozékával plusz napellenzővel.

 

 

                                                                   

 

Irányár: 59000 Ft

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!