|
|
|
|
 |
vaki
2013-01-26 14:35:18
|
14225
|
Egyértelműen igen. A Tamron nálam borzasztó volt CA-ban, a fókuszálás gyorsasággal mondjuk semmi bajom nem volt, inkább az élességgel időnként. Én más alternatívát választottam, de ha szeretnél jobbat relatíve olcsón, akkor az 55-300 jó választás. |
|
 |
astreno
2013-01-26 14:07:23
|
14224
|
| Szia, annó én is gondolkoztam a Tamronon, de meggyőztek, hogy a Pentaxnak kategóriájában nincs párja. Tamronra azt mondják, hogy nagy a kromatikus averrációja, de én nem ismerem. Amit viszont tudok, hogy az af sokkal gyorsabb a Pentaxon. Én a képélességel is meg vagyok elégedve, még 300 mm-en is. Az, hogy megéri-e, azt meg neked kell eldönteni. Az á enyhén alkuképes. Az obi Dunaegyházán van, de február 4-én megyek Pestre. Ha gondolod elviheten, ha arra jársz kipróbálhatod. |
|
A hozzászólás:
 |
RuleZ81
2013-01-26 10:35:31
|
14222
|
Szia,
Helyileg hol van az objektív? Tamron 70-300-al volt már dolgod? Megérheti azt erre lecserélni?
KÖszi, Üdv, Péter |
|
Előzmény:
 |
astreno
2013-01-25 19:56:04
|
14221
|
Sziasztok!
Továbbra is eladó egy Pentax 55-300 da l objektív szép állapotban, minden tartozékával plusz napellenzővel.

Irányár: 59000 Ft |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|