Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013-01-25 19:00:34 14220

Köszi, nézegettem én is, de szerintem kivárok egy mx-et. Addig meg lesz elvileg egy spotmatic-om (jövőhéten) amit később tovább adok egy barátomnak.

A hozzászólás:
Thereal Pentaxian Creative Commons License 2013-01-25 17:26:17 14218

nézd meg ezt, hátha szerencséd lesz:

 

http://www.expressz.hu/pentax-me-super-igenyes-allapot-44651975/

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2013-01-25 09:51:48 14211

Hát, ha lenne...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!