|
|
|
|
 |
Peti--
2013-01-26 20:38:10
|
14229
|
Van egy fókuszhibás 16-45-ös optikám. Optikailag rendben van és szerintem a kardán sem sérült. Másodszor esett le, elsőre a lencsét mozható egyik körmön volt egy kis törés. Jobban megérte vennem egy másikat. Ha érdekel, keress meg. |
|
 |
Jahno
2013-01-25 14:21:39
|
14216
|
Ejjha. Érdekelne mit építesz belőle.
Később lehet lesz két manuálisom, amitől szabadulnék, azok működnek, végső esetben majd hozzád fordulok, ha másnak nem kell. Még matekozom rajt, eredetileg a bajonett miatt vettem, aztán nem jött be, meg akkor már használom az automatát 18-55 közt, vagy ha manuális, az M42-ket.
Vivitar 28-50 3.5-4.5
Cosina 28-70 4
Ráadásul most fejtettem meg, hogy Pentaxnak nem nagyon van kihajthatós kijelzős gépe, és olcsón szembejött volna egy Panasonic, a végén még mindent csereberélek, eddig a tele miatt úgy voltam, hogy majd obi bajonettjéhez veszek vázat, de lehet nem jön be. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2013-01-25 11:00:39
|
14214
|
Sziasztok!
Vennék hibás pk bajonettes manuális optikákat, karcos, kopott, blende hibás, esetleg darabokban van, megvenném.
Mail publikus |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|