Keresés

Részletes keresés

Peti-- Creative Commons License 2013-01-26 20:38:10 14229

Van egy fókuszhibás 16-45-ös optikám. Optikailag rendben van és szerintem a kardán sem sérült. Másodszor esett le, elsőre a lencsét mozható egyik körmön volt egy kis törés. Jobban megérte vennem egy másikat. Ha érdekel, keress meg.

Jahno Creative Commons License 2013-01-25 14:21:39 14216

Ejjha. Érdekelne mit építesz belőle.

 

Később lehet lesz két manuálisom, amitől szabadulnék, azok működnek, végső esetben majd hozzád fordulok, ha másnak nem kell. Még matekozom rajt, eredetileg a bajonett miatt vettem, aztán nem jött be, meg akkor már használom az automatát 18-55 közt, vagy ha manuális, az M42-ket.

 

Vivitar 28-50 3.5-4.5

Cosina 28-70 4

 

Ráadásul most fejtettem meg, hogy Pentaxnak nem nagyon van kihajthatós kijelzős gépe, és olcsón szembejött volna egy Panasonic, a végén még mindent csereberélek, eddig a tele miatt úgy voltam, hogy majd obi bajonettjéhez veszek vázat, de lehet nem jön be.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2013-01-25 11:00:39 14214

Sziasztok!

Vennék hibás pk bajonettes manuális optikákat, karcos, kopott, blende hibás, esetleg darabokban van, megvenném.

Mail publikus

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!