Keresés

Részletes keresés

G.Zoli Creative Commons License 2013-01-27 16:47:35 11337

7-10000 között árulnak a facen fehér cochinokat...

G.Zoli Creative Commons License 2013-01-25 13:57:57 11330

Ezt gondold át alaposan mégegyszer! Láttad miféle szerzetek vagyunk. Lótolvajok, patkógyűjtők, vasúti sín és szinesfémgyűjtögetők :D Ráadásul azért nincs megfelelő állományunk mert mindig a fazékban végzik. :) De szivesen elmennénk arrafelé is portyára őööö bocs vendégségbe egyszer :)

(Bár halkan jegyzem meg, Tibit állítólag még senki sem látta gyálon kívűl) :D

Gyálimanus Creative Commons License 2013-01-25 10:36:12 11328

Szeva Zoli!

Jól meggondoltad ezt, nagyplatóssal mennénk ha már igy invitálsz minket aztán ami ráfér+5 tonnás utánfutó!

csá.

A hozzászólás:
Vkoza Creative Commons License 2013-01-24 22:00:43 11327

ha erre jársz szivesen látlak!!! bár most hétközben kint vagyok  Bécsen,de áprilistól otthon vagyok. természetesen hozd a Tibit is,meg a a többieket!

Előzmény:
G.Zoli Creative Commons License 2013-01-24 21:49:17 11326

:D

Itt van már, de még nincs fent. Ki akartam egy kicsit lakatoltatni de lehet csak tavasszal lesz belőle vmi. Majd hétvégén felrakom. Fasza szomszédaid vannak :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!