|
|
|
|
 |
G.Zoli
2013-01-27 16:47:35
|
11337
|
7-10000 között árulnak a facen fehér cochinokat... |
|
 |
G.Zoli
2013-01-25 13:57:57
|
11330
|
Ezt gondold át alaposan mégegyszer! Láttad miféle szerzetek vagyunk. Lótolvajok, patkógyűjtők, vasúti sín és szinesfémgyűjtögetők :D Ráadásul azért nincs megfelelő állományunk mert mindig a fazékban végzik. :) De szivesen elmennénk arrafelé is portyára őööö bocs vendégségbe egyszer :)
(Bár halkan jegyzem meg, Tibit állítólag még senki sem látta gyálon kívűl) :D |
|
 |
Gyálimanus
2013-01-25 10:36:12
|
11328
|
Szeva Zoli!
Jól meggondoltad ezt, nagyplatóssal mennénk ha már igy invitálsz minket aztán ami ráfér+5 tonnás utánfutó!
csá. |
|
A hozzászólás:
 |
Vkoza
2013-01-24 22:00:43
|
11327
|
ha erre jársz szivesen látlak!!! bár most hétközben kint vagyok Bécsen,de áprilistól otthon vagyok. természetesen hozd a Tibit is,meg a a többieket! |
|
Előzmény:
 |
G.Zoli
2013-01-24 21:49:17
|
11326
|
:D
Itt van már, de még nincs fent. Ki akartam egy kicsit lakatoltatni de lehet csak tavasszal lesz belőle vmi. Majd hétvégén felrakom. Fasza szomszédaid vannak :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|