Keresés

Részletes keresés

Gyálimanus Creative Commons License 2013-01-25 10:36:51 11329

Klotyóajtón nem lakatolni kell hanem hivj asztalost!

csá.

Vkoza Creative Commons License 2013-01-24 22:00:43 11327

ha erre jársz szivesen látlak!!! bár most hétközben kint vagyok  Bécsen,de áprilistól otthon vagyok. természetesen hozd a Tibit is,meg a a többieket!

A hozzászólás:
G.Zoli Creative Commons License 2013-01-24 21:49:17 11326

:D

Itt van már, de még nincs fent. Ki akartam egy kicsit lakatoltatni de lehet csak tavasszal lesz belőle vmi. Majd hétvégén felrakom. Fasza szomszédaid vannak :)

Előzmény:
Vkoza Creative Commons License 2013-01-24 21:41:49 11325

nálam semmi baj a szomszédokkal,az egyik disznókat tart nagyban,a másikban az egyik vak a másik gyagyás,de azért megvagyunk:-)

a platóajtó megvan már? tegyél már képet,nehogy a Tibi azt higgye,hogy felraktad a budiajtót:-)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!