|
|
|
|
 |
Gyálimanus
2013-01-25 10:36:51
|
11329
|
Klotyóajtón nem lakatolni kell hanem hivj asztalost!
csá. |
|
 |
Vkoza
2013-01-24 22:00:43
|
11327
|
ha erre jársz szivesen látlak!!! bár most hétközben kint vagyok Bécsen,de áprilistól otthon vagyok. természetesen hozd a Tibit is,meg a a többieket! |
|
A hozzászólás:
 |
G.Zoli
2013-01-24 21:49:17
|
11326
|
:D
Itt van már, de még nincs fent. Ki akartam egy kicsit lakatoltatni de lehet csak tavasszal lesz belőle vmi. Majd hétvégén felrakom. Fasza szomszédaid vannak :) |
|
Előzmény:
 |
Vkoza
2013-01-24 21:41:49
|
11325
|
nálam semmi baj a szomszédokkal,az egyik disznókat tart nagyban,a másikban az egyik vak a másik gyagyás,de azért megvagyunk:-)
a platóajtó megvan már? tegyél már képet,nehogy a Tibi azt higgye,hogy felraktad a budiajtót:-)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|