|
|
|
|
 |
G.Zoli
2013-01-24 21:49:17
|
11326
|
:D
Itt van már, de még nincs fent. Ki akartam egy kicsit lakatoltatni de lehet csak tavasszal lesz belőle vmi. Majd hétvégén felrakom. Fasza szomszédaid vannak :) |
|
A hozzászólás:
 |
Vkoza
2013-01-24 21:41:49
|
11325
|
nálam semmi baj a szomszédokkal,az egyik disznókat tart nagyban,a másikban az egyik vak a másik gyagyás,de azért megvagyunk:-)
a platóajtó megvan már? tegyél már képet,nehogy a Tibi azt higgye,hogy felraktad a budiajtót:-)
|
|
Előzmény:
 |
G.Zoli
2013-01-24 21:29:43
|
11324
|
Nem is sok érte. Amikor a denizliket kerestem 4 eur volt a tojás. Bár gondolom nem sokan merik bevállalni a tartásukat a szomszédok miatt :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|