Keresés

Részletes keresés

G.Zoli Creative Commons License 2013-01-24 21:49:17 11326

:D

Itt van már, de még nincs fent. Ki akartam egy kicsit lakatoltatni de lehet csak tavasszal lesz belőle vmi. Majd hétvégén felrakom. Fasza szomszédaid vannak :)

A hozzászólás:
Vkoza Creative Commons License 2013-01-24 21:41:49 11325

nálam semmi baj a szomszédokkal,az egyik disznókat tart nagyban,a másikban az egyik vak a másik gyagyás,de azért megvagyunk:-)

a platóajtó megvan már? tegyél már képet,nehogy a Tibi azt higgye,hogy felraktad a budiajtót:-)

 

Előzmény:
G.Zoli Creative Commons License 2013-01-24 21:29:43 11324

Nem is sok érte. Amikor a denizliket kerestem 4 eur volt a tojás. Bár gondolom nem sokan merik bevállalni a tartásukat a szomszédok miatt :)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!