|
|
|
|
 |
Vkoza
2013-01-24 21:41:49
|
11325
|
nálam semmi baj a szomszédokkal,az egyik disznókat tart nagyban,a másikban az egyik vak a másik gyagyás,de azért megvagyunk:-)
a platóajtó megvan már? tegyél már képet,nehogy a Tibi azt higgye,hogy felraktad a budiajtót:-)
|
|
A hozzászólás:
 |
G.Zoli
2013-01-24 21:29:43
|
11324
|
Nem is sok érte. Amikor a denizliket kerestem 4 eur volt a tojás. Bár gondolom nem sokan merik bevállalni a tartásukat a szomszédok miatt :)
|
|
Előzmény:
 |
Vkoza
2013-01-24 21:22:49
|
11323
|
a tojást kb.2eur a felnöttek kb.20eur,esküszöm adnám a dupláját,csak már jutnák hozzájuk,mert szlovákiában még tudtomal nincsen tenyésztö |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|