|
|
|
|
 |
G.Zoli
2013-01-24 21:29:43
|
11324
|
Nem is sok érte. Amikor a denizliket kerestem 4 eur volt a tojás. Bár gondolom nem sokan merik bevállalni a tartásukat a szomszédok miatt :)
|
|
A hozzászólás:
 |
Vkoza
2013-01-24 21:22:49
|
11323
|
a tojást kb.2eur a felnöttek kb.20eur,esküszöm adnám a dupláját,csak már jutnák hozzájuk,mert szlovákiában még tudtomal nincsen tenyésztö |
|
Előzmény:
 |
G.Zoli
2013-01-24 21:17:13
|
11322
|
Pedig ahogy nézem elég sokat is tojik. Ugyhogy lehetne könnyen szaporítani. Mennyiért láttad anno? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|