Keresés

Részletes keresés

G.Zoli Creative Commons License 2013-01-24 21:29:43 11324

Nem is sok érte. Amikor a denizliket kerestem 4 eur volt a tojás. Bár gondolom nem sokan merik bevállalni a tartásukat a szomszédok miatt :)

 

A hozzászólás:
Vkoza Creative Commons License 2013-01-24 21:22:49 11323

a tojást kb.2eur a felnöttek kb.20eur,esküszöm adnám a dupláját,csak már jutnák hozzájuk,mert szlovákiában még tudtomal nincsen tenyésztö

Előzmény:
G.Zoli Creative Commons License 2013-01-24 21:17:13 11322

Pedig ahogy nézem elég sokat is tojik. Ugyhogy lehetne könnyen szaporítani. Mennyiért láttad anno?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!