|
|
|
|
 |
G.Zoli
2013-01-24 21:17:13
|
11322
|
Pedig ahogy nézem elég sokat is tojik. Ugyhogy lehetne könnyen szaporítani. Mennyiért láttad anno? |
|
A hozzászólás:
 |
Vkoza
2013-01-24 21:11:10
|
11321
|
havonta bombázom öket emillel,de b@sznak rám,de kitartó vagyok,mert nagyon akarok ilyet!
tavaly hirdettek Prágában eladó kakast,de a telefont nem vették:-(
de,ha te szerzel abból akkor én is vevö vagyok!!! |
|
Előzmény:
 |
G.Zoli
2013-01-24 20:49:15
|
11320
|
Hát ez sem semmi. 68 mp hihetetlen. Ha végre küldik akkor veszek a szaporulatodból :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|