|
|
|
|
 |
bipaci
2013-01-25 04:34:28
|
4351
|
Sajna nem, 67 mm-es CPL érdekelne |
|
A hozzászólás:
 |
TRF1971
2013-01-24 21:03:21
|
4350
|
Üdv.
Érdekelne csere 58 mm nd8 szűrődre,77mm nd8 szűrő?
Köszi. |
|
Előzmény:
 |
bipaci
2012-12-15 11:21:33
|
4311
|
Szevasztok,
Hoya 58 mm HMC ND8, 6.000.-
Soligor 58 mm DHG Cirkular P.L.D 8.000.-
B+W 58 mm KR-3 1,2 MRC Skylight 6.000.-
B+W 58 mm 0,10 UV Haze MRC 6.000.-
alig használt szűrők eladók, vagy
67 mm-es Hoya, ill. B+W szűrőre (CPL, vagy ND 8) cserélném |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|