Keresés

Részletes keresés

Vkoza Creative Commons License 2013-01-24 21:11:10 11321

havonta bombázom öket emillel,de b@sznak rám,de kitartó vagyok,mert nagyon akarok ilyet!

tavaly hirdettek Prágában eladó kakast,de a telefont nem vették:-(

de,ha te szerzel abból akkor én is vevö vagyok!!!

A hozzászólás:
G.Zoli Creative Commons License 2013-01-24 20:49:15 11320

Hát ez sem semmi. 68 mp hihetetlen. Ha végre küldik akkor veszek a szaporulatodból :)

Előzmény:
Vkoza Creative Commons License 2013-01-24 20:46:21 11319

http://www.zoo.kpr.eu/cs/kosovsky-kokrhac/

 

nekem meg ilyen már két éve,és nem tudom beszerezni,mert a csehek csak hitegetnek.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!