Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
homerx Creative Commons License 2013-01-24 08:34:47 173

nekem egy picit termeszetellenes az a barna szem. talan tul vilagosbarna?

Előzmény:
MC Pite Creative Commons License 2013-01-23 09:13:32 171

Sziasztok!

 

Véleményt kérnék az alábbival kapcsolatban:


 

Próbálkoztam számomra  új retus módszerekkel,  egy kis szem barnaság kiemelés/fehérítés, szemem csillanás csökkentése, ajak színe.

Érdeklődnék hogy szerintetek jó irányba megyek-e, illetve hétvégén valószínű újralőjük, egyéb tanácsokat is szívesen várok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!