Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
-Minarik- Creative Commons License 2013-01-24 03:02:38 172
Ha holgynek tetszik a kep, akkor jo iranyba haladsz.
Előzmény:
MC Pite Creative Commons License 2013-01-23 09:13:32 171

Sziasztok!

 

Véleményt kérnék az alábbival kapcsolatban:


 

Próbálkoztam számomra  új retus módszerekkel,  egy kis szem barnaság kiemelés/fehérítés, szemem csillanás csökkentése, ajak színe.

Érdeklődnék hogy szerintetek jó irányba megyek-e, illetve hétvégén valószínű újralőjük, egyéb tanácsokat is szívesen várok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!