|
|
|
|
 |
kgyd
2013-01-25 18:35:47
|
14219
|
Szia, félek, hogy nem tudlak követni. Mi lenne macerás? Miért lenne jobb Tamron 28-300, mint 70-300? Mi 6000? És a pöttyös állat? :) |
|
A hozzászólás:
 |
imate
2013-01-23 12:37:36
|
14189
|
Nem tom, lehet, hogy macerás lenne de a Tamron 28-300mm jó lehet. Vagy valami 18-250

Ja 6.000.- |
|
Előzmény:
 |
kgyd
2013-01-23 12:29:16
|
14186
|
Mellesleg, hogy tovább fűzzem a gondolataimat, felmerült bennem egy Tamron 70-300-is, mennyire lehet azzal makrózni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|