Keresés

Részletes keresés

kgyd Creative Commons License 2013-01-25 18:35:47 14219

Szia, félek, hogy nem tudlak követni. Mi lenne macerás? Miért lenne jobb Tamron 28-300, mint 70-300? Mi 6000? És a pöttyös állat? :)

A hozzászólás:
imate Creative Commons License 2013-01-23 12:37:36 14189

Nem tom, lehet, hogy macerás lenne de a Tamron 28-300mm jó lehet. Vagy valami 18-250

 

 

Ja 6.000.-

Előzmény:
kgyd Creative Commons License 2013-01-23 12:29:16 14186

Mellesleg, hogy tovább fűzzem a gondolataimat, felmerült bennem egy Tamron 70-300-is, mennyire lehet azzal makrózni? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!