Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Marcell. Creative Commons License 2013-01-21 17:22:27 11

Szervusz!

 

Erőteljesen foglalkozom a kérdéssel, tudnék segíteni, hogy könnyebben kiismerd magad a kérdésben.

sassmarcell@gmail.com mail címre nyugodtan írj, ha kérdéseid vannak. 

 

Üdv.:

 

Marcell

Előzmény:
növendék76 Creative Commons License 2013-01-14 07:06:13 10
Üdvözlet Mindenkinek! Igaz,hogy nagyon régen nem volt ebben a topikban hozzàszólàs de lennének kérdéseim, ha valakinek lenne személyes tapasztalata az USA-ban való ingatlan vásárlással / befektetéssel kapcsolatban. Kivel érdemes és szabad, illetve hogyan a legbiztonságosabb végigvinni egy vásárlást ha komoly szándéka van valakinek. Bármi érdekelne a témával kapcsolatban. Köszönöm mindenkinek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!