|
|
|
|
 |
veggie83
2013-01-21 19:02:24
|
2525
|
Ez igaz, sokat befolyásolhat a kép minősége, sőt a beállítás is. Ha nem látszik a gallér, az evező, a szem ... az nehezíti az azonosítást.
De itt nekem feltűnt, hogy fehéres a feje, és a többi színe sem túl erős, pedig már 4 hónapos. Ezért volt egy elképzelésem, és mindig mutatok jó minőségű képeket arról, hogy mire gondolok, hogy össze lehessen hasonlítani.
De pl. a facebook csoportban nem boldogulok azzal a nagyon világos, fehéres színnel, pedig kaptam képeket több szögből is. De a fehéreknél már tényleg csak árnyalatnyi különbségek vannak. |
|
A hozzászólás:
 |
NS68
2013-01-21 16:56:53
|
2524
|
Képröl szerintem nem lehet pontosan meghatátozni a szint. A fényviszok és a gép minősége szerint egész másképp néz ki.
 
A képeken ugyanazok a gerlék vannak.
A világoskék teljesen másképp néz ki a két képen, és másképp élőben.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|