Keresés

Részletes keresés

veggie83 Creative Commons License 2013-01-20 20:03:20 2523

Akkor Kajszi. :) szuper, különleges gerle.

A hozzászólás:
Jucu7502 Creative Commons License 2013-01-20 19:31:21 2522

Köszönöm szépen a válaszokat.Igen fehér a nyaka,feje és a melle.De a képekhez hasonlítva az első képen lévő gerlére hasonlít.

Előzmény:
veggie83 Creative Commons License 2013-01-20 19:16:11 2520

Szia Jucu! :)

Nagyon mutatós gerle, bár a képeken nem látom teljesen jól, de fehér a feje és a nyaka, a melle? Mert nekem úgy tűnik.

4 hónaposan már szinte a felnőttkori színezetét viseli.

Szerintem nem fog sötétedni, mert ő Kajszi színváltozat. (amennyiben jól látom, hogy a feje fehér, és nem halvány sárga)

De mutatok képet, szokásosan. :)

 

Ők lennének a Kajszik. Fehér gallérral és szürke gallérral is lehetséges.

 

 

Ő pedig egy fehérhátú narancs ... csak a feje miatt mutatom, hogy a narancsoknak ilyen színű a fejük, nyakuk és a mellük.

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!