Keresés

Részletes keresés

Jucu7502 Creative Commons License 2013-01-20 19:31:21 2522

Köszönöm szépen a válaszokat.Igen fehér a nyaka,feje és a melle.De a képekhez hasonlítva az első képen lévő gerlére hasonlít.

veggie83 Creative Commons License 2013-01-20 19:18:28 2521

Ajj, nem is néztem, de a Kajszis képen nem is a szürke meg a fehér galléros változat van, hanem a Sötétebb és a Világosabb, bocsi. :) De ugyanúgy mindkettőben van mindkét színű gallér.

A Te madaradnak elég erős a gallérja.

 

A hozzászólás:
veggie83 Creative Commons License 2013-01-20 19:16:11 2520

Szia Jucu! :)

Nagyon mutatós gerle, bár a képeken nem látom teljesen jól, de fehér a feje és a nyaka, a melle? Mert nekem úgy tűnik.

4 hónaposan már szinte a felnőttkori színezetét viseli.

Szerintem nem fog sötétedni, mert ő Kajszi színváltozat. (amennyiben jól látom, hogy a feje fehér, és nem halvány sárga)

De mutatok képet, szokásosan. :)

 

Ők lennének a Kajszik. Fehér gallérral és szürke gallérral is lehetséges.

 

 

Ő pedig egy fehérhátú narancs ... csak a feje miatt mutatom, hogy a narancsoknak ilyen színű a fejük, nyakuk és a mellük.

 

 

 

 

Előzmény:
Jucu7502 Creative Commons License 2013-01-20 14:01:25 2518

Bocs a képek lemaradtak itt küldöm :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!