|
|
|
|
 |
Jucu7502
2013-01-20 19:31:21
|
2522
|
Köszönöm szépen a válaszokat.Igen fehér a nyaka,feje és a melle.De a képekhez hasonlítva az első képen lévő gerlére hasonlít. |
|
 |
veggie83
2013-01-20 19:18:28
|
2521
|
Ajj, nem is néztem, de a Kajszis képen nem is a szürke meg a fehér galléros változat van, hanem a Sötétebb és a Világosabb, bocsi. :) De ugyanúgy mindkettőben van mindkét színű gallér.
A Te madaradnak elég erős a gallérja.
|
|
A hozzászólás:
 |
veggie83
2013-01-20 19:16:11
|
2520
|
Szia Jucu! :)
Nagyon mutatós gerle, bár a képeken nem látom teljesen jól, de fehér a feje és a nyaka, a melle? Mert nekem úgy tűnik.
4 hónaposan már szinte a felnőttkori színezetét viseli.
Szerintem nem fog sötétedni, mert ő Kajszi színváltozat. (amennyiben jól látom, hogy a feje fehér, és nem halvány sárga)
De mutatok képet, szokásosan. :)
Ők lennének a Kajszik. Fehér gallérral és szürke gallérral is lehetséges.

Ő pedig egy fehérhátú narancs ... csak a feje miatt mutatom, hogy a narancsoknak ilyen színű a fejük, nyakuk és a mellük.

|
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|