|
|
|
|
 |
Aquata
2013-01-22 22:46:37
|
33336
|
| Köszi a válaszokat, hát szuper... :D ivaerérés ellőtt akartuk ivartalaníttatni, de így csak 3 hét múlva lesz az ivartalanítás. |
|
A hozzászólás:
 |
Guldtop1
2013-01-20 16:51:36
|
33334
|
Biztos, hogy tüzel. Nala is 5 hónaposan lett nagylány, rohantunk is az állatorvoshoz vele egyből, engem az őrületbe tudnak kergetni a nyávogással, amit ilyenkor produkálnak... |
|
Előzmény:
 |
Aquata
2013-01-19 15:40:23
|
33330
|
| Mert tegnap, tegnapelőttt óta Cinka nagyon dörgölőzik, dorombol, nyalogat mindenkit, magas hangon, kicsit idegesítően nyávog, és lefekszik Simon cicának. Cinka egyébként őszi szűletésű, elvileg ez is befolyásolhatja. Létezik hogy most válik ivaréretté? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|