|
|
|
|
 |
veggie83
2013-01-20 19:16:11
|
2520
|
Szia Jucu! :)
Nagyon mutatós gerle, bár a képeken nem látom teljesen jól, de fehér a feje és a nyaka, a melle? Mert nekem úgy tűnik.
4 hónaposan már szinte a felnőttkori színezetét viseli.
Szerintem nem fog sötétedni, mert ő Kajszi színváltozat. (amennyiben jól látom, hogy a feje fehér, és nem halvány sárga)
De mutatok képet, szokásosan. :)
Ők lennének a Kajszik. Fehér gallérral és szürke gallérral is lehetséges.

Ő pedig egy fehérhátú narancs ... csak a feje miatt mutatom, hogy a narancsoknak ilyen színű a fejük, nyakuk és a mellük.

|
|
 |
NS68
2013-01-20 16:48:14
|
2519
|
Szerintem narancs, még fog sötétedni ha átvedlik. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Jucu7502
2013-01-20 13:58:54
|
2517
|
Sziasztok!
Szeretném kikérni a véleményeteket.Szerintetek ez a gerle milyen színű lesz mert még eléggé fiatal.Még csak 4 hónapos. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|