|
|
|
|
 |
CyberCat
2013-01-19 08:52:44
|
33328
|
Gyakorlatilag ezért nincs ma Magyarországon thai (tradicionális sziámi) tenyésztés. Annyi szaporító van, hogy nem lehet eladni az igazolt származással, betegségekre való szűréssel rendelkező minőségi tenyésztésű kölyköket.
Thoraninál nem is tudom mikor volt utoljára alom. |
|
A hozzászólás:
 |
dare2wear
2013-01-18 22:05:39
|
33327
|
ez tény. amúgy sajnos ilyen hirdetésből az expresszen meg a vaterán is van bőven. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|