Keresés

Részletes keresés

CyberCat Creative Commons License 2013-01-19 08:52:44 33328

Gyakorlatilag ezért nincs ma Magyarországon thai (tradicionális sziámi) tenyésztés. Annyi szaporító van, hogy nem lehet eladni az igazolt származással, betegségekre való szűréssel rendelkező minőségi tenyésztésű kölyköket.

Thoraninál nem is tudom mikor volt utoljára alom.

A hozzászólás:
dare2wear Creative Commons License 2013-01-18 22:05:39 33327

ez tény. amúgy sajnos ilyen hirdetésből az expresszen meg a vaterán is van bőven.

Előzmény:
Nyafkamacska Creative Commons License 2013-01-18 21:59:50 33326

De nem is sziámik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!