Keresés

Részletes keresés

Aquata Creative Commons License 2013-01-19 16:13:26 33331
Igen, minden kutya és macska fajtiszta, hacsak nincs bennük róka, nyúl vagy egyéb faj :D. Viszont csak akkor nyilváníthatóak fajtatisztának ha van tk-ük, anélkül csak fajta jellegű keverékek. Cinka is csak egy thai jellegű keverék, pedig senki nem mondaná meg, hogy nem fajtatiszta a külsője alapján, de miután tk nuku, ez van :).
Nyafkamacska Creative Commons License 2013-01-18 21:59:50 33326

De nem is sziámik.

A hozzászólás:
dare2wear Creative Commons License 2013-01-18 21:53:50 33325

úgy tudom a helyes kifejezés a fajtatiszta. mivel a sziámi egy fajta, nem egy faj.

Előzmény:
CyberCat Creative Commons License 2013-01-18 10:26:49 33324

De nem fajtiszta sziámik. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!