|
|
|
|
 |
Aquata
2013-01-19 16:13:26
|
33331
|
| Igen, minden kutya és macska fajtiszta, hacsak nincs bennük róka, nyúl vagy egyéb faj :D. Viszont csak akkor nyilváníthatóak fajtatisztának ha van tk-ük, anélkül csak fajta jellegű keverékek. Cinka is csak egy thai jellegű keverék, pedig senki nem mondaná meg, hogy nem fajtatiszta a külsője alapján, de miután tk nuku, ez van :). |
|
A hozzászólás:
 |
dare2wear
2013-01-18 21:53:50
|
33325
|
úgy tudom a helyes kifejezés a fajtatiszta. mivel a sziámi egy fajta, nem egy faj. |
|
Előzmény:
 |
CyberCat
2013-01-18 10:26:49
|
33324
|
De nem fajtiszta sziámik. :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|