Keresés

Részletes keresés

Gyálimanus Creative Commons License 2013-01-18 19:48:45 11306

Szeva Janikám!

Akkora sár van itt is hogy már gyülölöm a telet rendesen, szépek ezek a madarak, csá.

A hozzászólás:
bexzy Creative Commons License 2013-01-18 18:46:03 11305

Szép jó estét Mindenkinek! :)

Mi újság fórum lakók? Felétek milyen idő van?
Tibi, a hó nem ért ide, itt eső esik, már pocsolya van meg úszik minden. A brahik már lassan kopoltyút növesztenek. :D

Pár képet csináltam minap, gondoltam jó lesz ide. Jah, és az egyik kopasz kakas úgy gondolta, hogy belőlem is eszik egy keveset. :D
(a tarka brahma kakas az most milyen színű lenne?)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!