Keresés

Részletes keresés

dare2wear Creative Commons License 2013-01-18 21:53:50 33325

úgy tudom a helyes kifejezés a fajtatiszta. mivel a sziámi egy fajta, nem egy faj.

A hozzászólás:
CyberCat Creative Commons License 2013-01-18 10:26:49 33324

De nem fajtiszta sziámik. :-)

Előzmény:
dare2wear Creative Commons License 2013-01-17 22:03:50 33323

faj: macska. tehát fajtiszták. :D

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!