Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013-01-18 10:59:11 231

Nálunk a tető alá se jár már be, mióta fújom az ereszcsatornákat vele. Működik!

 

Pár hónapja egy nagyobb eső után elfelejtettem újrafújni a kocsikat. A feleségem autájanak motorterébe be is ment egy izibe, de a hülyéje ráharapott az akku piros kábelére. Ablakmosó utántöltéskor találtam meg a kiszáradt testét. Egy menyéttel kevesebb. :)

A hozzászólás:
Vezo228 Creative Commons License 2013-01-16 21:59:00 230

Valóban hatékony a cucc?

A Norautoban is lehet kapni 2490-ért, holnap befújom még az eget is...

Az ultrahagos risztótól kb 10 cm-re tépi szét a kocsi akkumulátor védő borítását és a motorháztető belső hang és hőszigetelését!

Előzmény:
Babkó Creative Commons License 2012-12-20 12:12:27 229

Szia!

 

Ha  "csak" a kocsidat dézsmálja , autósboltban, Homasitában lehet kapni nyest elleni sprajt. Be kell fújni a motorteret az elriasztja.

Én lekopogom , nem láttam nyomát sem nyár óta. Abár a szomszédba szereztek kiskutyát, kinnt van egész nap meg éjjel.
Ha neszt hall ugat rendesen. Talán az távoltartja őket.

Üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!