|
|
|
|
 |
Törölt nick
2013-01-18 10:59:11
|
231
|
Nálunk a tető alá se jár már be, mióta fújom az ereszcsatornákat vele. Működik!
Pár hónapja egy nagyobb eső után elfelejtettem újrafújni a kocsikat. A feleségem autájanak motorterébe be is ment egy izibe, de a hülyéje ráharapott az akku piros kábelére. Ablakmosó utántöltéskor találtam meg a kiszáradt testét. Egy menyéttel kevesebb. :) |
|
A hozzászólás:
 |
Vezo228
2013-01-16 21:59:00
|
230
|
Valóban hatékony a cucc?
A Norautoban is lehet kapni 2490-ért, holnap befújom még az eget is...
Az ultrahagos risztótól kb 10 cm-re tépi szét a kocsi akkumulátor védő borítását és a motorháztető belső hang és hőszigetelését! |
|
Előzmény:
 |
Babkó
2012-12-20 12:12:27
|
229
|
Szia!
Ha "csak" a kocsidat dézsmálja , autósboltban, Homasitában lehet kapni nyest elleni sprajt. Be kell fújni a motorteret az elriasztja.
Én lekopogom , nem láttam nyomát sem nyár óta. Abár a szomszédba szereztek kiskutyát, kinnt van egész nap meg éjjel. Ha neszt hall ugat rendesen. Talán az távoltartja őket.
Üdv.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|