Keresés

Részletes keresés

Aquata Creative Commons License 2013-01-17 20:10:07 33322
Hát igen, a purina is jó, a real naturral kb egy árban van :).
A hozzászólás:
szedernyuszi Creative Commons License 2013-01-16 21:37:50 33316

Pont az a multifit cicaalom az akciós (3 féle) a fressnapfban, de mi a sziikátosat szeretjük, ami kristályos, azt meg csak a zoodoomban láttam eddig elérhető áron.

Végülis Purina Cat Chow-t vettem, az eladó szerint ez is már a jobb tápok közé tartozik, de mégsem az a nagyon drága... kissé elkeseredtem mert nagyon drágák amiket mondtatok :( azokat tuti nem fogom tudni megvenni, max ha majd már lesz saját fizum, addig nem igazán, de gondolom azért a Purina is elég jó.

Este már ezt ette, az eddigivel keverve persze, nehogy baj legyen, de úgy láttam ízlett neki :)

Furminatort nézek majd akkor vaterán.

 

 

Előzmény:
Aquata Creative Commons License 2013-01-16 18:24:36 33315
Ja, 2 hete hazajöttem, ketesem hol a macska, erre nem bent volt a nővérem szekrényében? Elkezdtem szóongatni, akkor elkezdett nyávogni, addig nem szólt. Tesóm reggeli kézsülődés közben véletlenül bezárta, mint kiderült :D. Ilyenek ezek a cicák... Mindig jót nevetek Cinka hülyeségein.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!