|
|
|
|
 |
Aquata
2013-01-17 20:10:07
|
33322
|
| Hát igen, a purina is jó, a real naturral kb egy árban van :). |
|
A hozzászólás:
 |
szedernyuszi
2013-01-16 21:37:50
|
33316
|
Pont az a multifit cicaalom az akciós (3 féle) a fressnapfban, de mi a sziikátosat szeretjük, ami kristályos, azt meg csak a zoodoomban láttam eddig elérhető áron.
Végülis Purina Cat Chow-t vettem, az eladó szerint ez is már a jobb tápok közé tartozik, de mégsem az a nagyon drága... kissé elkeseredtem mert nagyon drágák amiket mondtatok :( azokat tuti nem fogom tudni megvenni, max ha majd már lesz saját fizum, addig nem igazán, de gondolom azért a Purina is elég jó.
Este már ezt ette, az eddigivel keverve persze, nehogy baj legyen, de úgy láttam ízlett neki :)
Furminatort nézek majd akkor vaterán.
|
|
Előzmény:
 |
Aquata
2013-01-16 18:24:36
|
33315
|
| Ja, 2 hete hazajöttem, ketesem hol a macska, erre nem bent volt a nővérem szekrényében? Elkezdtem szóongatni, akkor elkezdett nyávogni, addig nem szólt. Tesóm reggeli kézsülődés közben véletlenül bezárta, mint kiderült :D. Ilyenek ezek a cicák... Mindig jót nevetek Cinka hülyeségein. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|