Keresés

Részletes keresés

ancus75 Creative Commons License 2013-01-16 18:07:16 19449

Köszönöm Octi.Igen,Luxor:-)Olajat vettem a gyógyszertárban.2 adagot kapott,eddig semmi:-(Simán kinyalogatta a tenyeremből az elsőt,a második már tányérból ment:-)Neki 2 nap max,h nincs kaki.Nála az a normális.

A hozzászólás:
Octi19 Creative Commons License 2013-01-16 17:48:40 19448

Szerencsére nincs ilyen tapasztalatom, de a parafinolaj dologban meg tudom erősíteni az orvosod javaslatát. Hasonló a hatása mint a ricinus olajnak, csak kevésbé drasztikus, még humán gyógyászatban is szokták javasolni. Azt viszont nem tudom, hogy hogyan tudod majd belediktálni... talán valamilyen orális fecskendővel...

Az nálunk is elő-elő szokott fordulni, hogy Lizikének 3-4 napig sincs kaksi az alomban, pedig ő eszik rendesen... illetve, az a rendes evés csak olyan, hogy már gondolkoztunk azon, hogy átnevezzük Tesco-ra mert egy nagyon gazdaságos macsek. :-)

 

Jobbulást Luxinak! (ugye jól emlékszem a nevére...?)

Előzmény:
ancus75 Creative Commons License 2013-01-16 17:15:29 19446

Sziasztok!

 

Beteg a bébikém.Véres és nyálkás volt a kakija.Pénteken  és hétfőn kapott Amoxysol La és Dexadteson injekciót.Láza nem volt.Viszont szombat óta nem kakilt.Diétán van,csak csirke és rizs főzve.A doki azt mondta,nem kell izgulni,ha egy hétig nem kakil sincs baj.Fogtam elvittem egy másikoz ma.Megtapizta,azt mondta van bent kaki.Ferdocat gélt adott és azt mondta itassak vele tej és paraffinolaj keveréket.Ha ez sem jön be,akkor beöntést kap:-((((Van valakinek ilyen sajnálatos tapasztalata?Nagyon aggódom szegényke miatt:-(((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!