|
|
|
|
 |
Gyálimanus
2013-01-16 18:38:49
|
11299
|
És mi az a keverék? Jérce? Mert akkor cseréljük el a 4 törpére! |
|
A hozzászólás:
 |
G.Zoli
2013-01-16 17:01:12
|
11298
|
Nem vagyunk mi olaszok! Minimum 5 kg legyen hogy tudjunk harapni belőle. Kis kibnai deszertnek sem elég :)
Nem kell valamelyikőtöknek egy hint x shamo keverék? Reggel vágom ha senkinek nem kell. Cserére beszámítok bármilyen vágnivalót ;) |
|
Előzmény:
 |
Gyálimanus
2013-01-16 16:51:28
|
11297
|
Szeva Lótolvajok és Egyéb kétes elemek!
Érdekel valakit kinai törpefürj, 3 kakas+1 jércike?
csá. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|